Haber

Bacağı annesinin kullandığı teknenin pervanesine takılan 6 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybetti.

Arizona, Lake Pleasant’ta trajik bir olayda, altı yaşındaki bir kız bacağı annesinin teknesinin pervanesine takılması sonucu yaralandı ve daha sonra öldü. Bu trajik kaza, ailesini ve yakınlarını derinden etkiledi. Kaza anında altı yetişkin ve altı çocuktan oluşan iki aile gölde su kayağı yapıyor ve yüzüyordu. Ancak grubun hiçbiri küçük Sünni’nin hala suda olduğunun farkında değildi.

Anne Camille başka bir aile üyesini su kayağı yapmak için tekneyi hızlandırmaya çalışırken maalesef küçük Sünni ile karşılaştı. Sünni’nin babası Blake Wasden, kızının ezildiğini anlayınca hızla suya atlayarak yardım etmeye çalıştı. Ancak feci bir şekilde, kızının bacağının tekne pervanesi tarafından koparıldığını gördü.

Olay yerindeki görgü tanıkları, kızın annesinin tekneyi kullanırken ailesinin haberi olmadan nasıl suya düştüğünü doğruladı. Rastgele alkol veya uyuşturucu kullanımı olup olmadığı araştırılıyor. Ancak şu anda alkol veya uyuşturucu kullanımına dair herhangi bir belirti yok.

Aile, Sünni’nin kaybıyla yıkılır. Sünni’nin ölüm haberi, onun ne kadar sevgi dolu ve kucaklayıcı bir ruha sahip olduğunu gözler önüne serdi. Samimi ve cesur bir kişiliğe sahipti ve hayatına ne gelirse gelsin, her zorluğun üstesinden cesaretle geldi.

Küçük kızın babası Blake, Idaho’nun en uzun süre görev yapan başsavcısıdır. Sık sık YouTube kanalında, çocuklarının su kaykayını öğrendiği ve diğer ebeveynlere küçük çocuklarını nasıl güvenli ve rahat bir şekilde tekneye bindirebileceklerini anlattığı videolarda yer aldı. Blake, üç yaşındaki kızı Sünni’yi “harika bir hediye” ve “harika” bir kız olarak nitelendirdi.

Blake’in Instagram hesabındaki diğer videolar, Sünni’nin su kayağı yapmayı öğrendiğini gösteriyor. Kaybı, ailesi, arkadaşları ve tüm toplum için büyük bir üzüntü kaynağı olmuştur. Küçük kızın anıları, sevgisi ve gülümsemesi her zaman kalbimizde yaşayacak.

polatliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu