Yaşam

CHIMI İLE TARZINIZI ORTAYA ÇIKARIN

İsveçli tasarımcı Charlie Lindström’ün çocukluk arkadaşı Daniel Djurdjevic ile Stockholm’de benzersiz gözlükler yaratma hayaliyle kurduğu Chimi Eyewear, ilkbahar/yaz 2023 Core Koleksiyonu için tasarladığı gözlük koleksiyonuna bir yenisini ekliyor.

“Bir bardak asla yetmez” mottosuyla rengarenk gözlükleri hayatımıza sokan Chimi, 1. sınıf İtalyan asetattan üretilmiş el yapımı şık tasarımlarıyla, Türkiye halkının yaşam tarzına uygun, tek bir güneş gözlüğü ile yetinmeyenlere hitap ediyor. renk. Kaliteli ve uygun fiyatlı Chimi Gözlük, klasik kare, yuvarlak, oval, kedi gözü, dikdörtgen ve kelebek silüetleriyle renkleri kendi stiliyle eşleştirmeyi seven herkese birçok farklı seçenek sunuyor.

Chimi Core Koleksiyonu, tamamen el yapımı, %100 UV korumalı, darbeye dayanıklı CR39 lens kullanılarak üretilmiştir. 11 farklı stil ve 8 renk alternatifi ile ruh halinizi yükseltmeyi garanti eden Chimi’ler, eğimli avustralya kesitleri ve çizgisel ilişkileriyle yeni unisex gözlük koleksiyonunda yeniden yorumlanıyor ve çağdaş orantılarla rafine ediliyor. Dünyanın en kaliteli cam üreticisi Mazzuchelli’nin imzasını taşıyan Polarize camlı Chimi gözlükler, birinci sınıf malzemeleri ve titiz tasarımıyla yaz modasına ışık tutuyor.

Chimi Core Collection 2023 her yüz tipine uygun farklı bölümlerin yanı sıra siyah, yeşil, ekru, kaplumbağa, kahve, gri, şeffaf ve koyu gri renk seçenekleriyle tasarlandı.

Chimi güneş gözlükleri Pop Corner, Vakkorama mağazaları ve www.popcorner.com.tr’de satışta.

ortakoyhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu